Верифікований профіль
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
17
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Продаж | Купівля | Оренда
Київ | Ірпінь | Буча | Гостомель
Повний супровід угоди
Працюю без комісії

Продаж будинків (1)

  • АН Green City
    150 000 €
    564 €/м²

    Вокзальна вул., 17а

    БЕЗ КОМІСІЇ Яблунька
    266 / 77 / 17 м²
    2 поверхи
    9 сот
    4 кімнати
    2004 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продаж будинку в місті Буча по вул. Вокзальна 17 Площа 265 м², кухня 17м2 з балконом Ділянка 9 соток. Є чудовий сад. Будинок утеплений. В будинку 2 поверхи + просторе горище, котельня, підвал, 4 окремі кімнати, санвузол з душовою кабіною та джакузі, сауна в цоколі з душем, велика деревʼяна Альтанка позаду будинку Два септика, очищення води, своя свердловина, Всі меблі залишаються. Ціна 150000€ Оформлення 2 % Чекаю на перегляд
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.